????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14

به گزارش از خبرنگار کانون جوانان منطقه ۱۴ جلسه ای به میزبانی مهندس حسین وزیری در سالن کنفرانس با حضور مدیر روابط عمومی آقای مومنی و مدیر اداره حقوقی و مدیر اداره حراست و دبیر کل کانون جوانان سید محسن میرسلیمی و مشاورعالی سید امیرحسین ساداتی و همچنین قائم مقام کانون جوانان حسین مزینانی

این جلسه با خیر مقدم جناب مهندس وزیری شروع شد.

مهندس وزیری در صحبت های خود اشاره ای مستقیم به جوانان جنگ و دفاع مقدس کردند. در سن های جوانی فرمانده لشگر و گردان های مختلف بودند. و اشاره به این شد که بدون هیچ امکاناتی بیشتر دست آورد را داشتند.

در ادامه دبیر کل کانون جوانان از روند رو به رشد کانون جوانان منطقه ۱۴ صحبت کردند. و اعلام داشتند. جوانان منطقه ۱۴ با  انگیزه خود نشان دادند با دست خالی می توان حماسه ساز شد .

دبیران محلات و چندی از دبیران فعال نیز نکنه نظرات خود را گفتند.

مصوبات و صورت جلسه ها این نشست به زودی توسط واحد روابط عمومی در همین پست قرار خواهد گرفت.




    


 تصاویر بیشتر  ادامه مطلب

 

 



 سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1392  05:47 ب.ظ  مسئول سایت