????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
جشن روز دختر و همچنین تقدیر از جوانترین قائم مقام شهرداری تهران

به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14  

جشنی با نام دختران معصومه در سالن همایشات منطقه 14 برگزار گردید . 

این همایش با حضور بیش از 350 نفر از دختران کانون جوانان برگزار شد. 

از آیتم های این جشن می توان به گروه دف و خوانندگی - گروه نماهنگ شکوفه - گروه سرود قیام - گروه نماهنگ باران منطقه ای .

اشاره کرد. 


324255.jpg

 این برنامه با حضور فرمانده حوزه بسیج شهرداری منطقه 14و قائم مقام شهردار منطقه 14 جناب مهندس حسین وزیری برگزار شد. 

در این برنامه مهندس وزیری در مورد زندگینامه  حضرت معصومه و کرامات آن حضرت بیان کردند. 3242342344234.jpgدر آخر این برنامه یادبودی که توسط مدیر کمیته های منطقه 14 خانم درویش طراحی شده بود به مهندس وزیری تقدیم شد. 

در این طرح آمده بود جوان گرایی هنر است . 


35345345354.jpg

مهندس ویزی در ادامه افزود : در تمام کار وقتی از نیروی جوانی استفاده شود. پیروز خواهید بود 

43534534.jpg شنبه 20 مهر‌ماه سال 1392  02:09 ب.ظ  مسئول سایت