????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
شکوفا و کانون جوانان منطقه 14

و بار دیگر شکوفایی اعضای فعال کانون جوانان منطقه 14 در رشته های مختلف IT 


به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛


به مدت دو روز غرفه های مختلف کانون های IT در شهرداری منطقه 14 برپا شد که با افتخار باید گفت که اکثر این غرفه ها را اعضای فعال کانون جوانان منطقه که توانسته اند با برنامه ریزی و هدف گذاری برای فعالیت های خود در این کانون ها نیز فعالیت داشته باشند.


و باز هم یکی از افتخارات کانون جوانان منطقه 14 این است که پرتال کانون جوانان منطقه رتبه نخست را در کانون وبلاگ نویسی منطقه کسب کرد ما این افتخار بزرگ را با تمام اعضای کانون جوانان تقسیم می کنیم و از همگی بابت زحماتشان تشکر می کنیم.


کانون جوانان محلات زیر در جشنواره شکوفا منتخب شدند:


کانون جوانان محله تاکسیرانی، دولاب، قیام،سراسیاب،ابوذر،نبی اکرم، آهنگ غربی 

 

از تمامی اعضای کانون جوانانی که در این جشنواره رتبه آوردند ولی در پرتال نام آنها نیست نام محله خود را ،نظر بگذارند. 

برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید
 یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391  09:18 ب.ظ  مسئول سایت