????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
چه جلسه ای بود آخرین جلسه پاییز 91

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛


روز چهار شنبه مورخ 28/9/91 سالن جلسات شهرداری منطقه 14 جلسه ای با حضور جناب آقای سید محسن میرسلیمی دبیر کل کانون جوانان منطقه 14 و چارت منطقه و همچنین دبیران، قائم مقام ها و منابع انسانی های کانون جوانان محلات منطقه 14 برگزار گردید.

جلسه با آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید.

در ابتدا آقای میرسلیمی دبیر جلسه دستور جلسه را قرائت کردند و سپس به توضیح و بحث در رابطه با هر یک از گزینه های دستور جلسه با حضار نشستند.

دستور جلسه در رابطه با :

1.کارت های اعضای کانون جوانان و ساختار آن

2.شرح وظایف منابع انسانی

3.تحویل دادن دیگر اسامی اعضای کانون جوانان محلات بصورت فرمت ذکر شده در جلسه به صورت اکسل

4.تشکیل کمیته ها و اکسل اعضا

5.کلاس های روابط عمومی

6.پایلت شدن کانون جوانان هر محله در رشته یا رشته های خاص

7.پرتال خبرنگاران جوان

ایشان تشکیل کمیته ها و نحوه فعالیت آنها را خاطر نشان شدند و همچنین در رابطه با کلاس های روابط عمومی متذکر شدند که در حال حاضر دبیران و روابط عمومی های محلات می توانند در این کارگاه که از هفته آینده آغاز می گردد شرکت کنند؛ ایشان نیز فرمودند که تمامی کانون جوانان محلات می توانند اخبار محله ای خود را اعم از جلسات،همایشات،جشن ها، اردوها و دیگر مراسم های خود را در این پرتال قرار دهند.

آقای میرسلیمی در رابطه با منابع انسانی به موضوع استعداد یابی و سازماندهی تمامی اعضا کانون جوانان و قرار دادن تمامی اعضا در کمیته های مختلف اشاره کردند و متذکر شدند که سرعت عمل و دقت در این امر کار بسیار ضروری می باشد.

و در این جلسه قرار شد که در هفته های آتی جلسه ای در خصوص کمیته ها و پایلت شدن کانون جوانان محلات نیز برگزار گردد و در صورت امکان از کارشناسان مختلف رشته های هنری –فرهنگی-ورزشی و دیگر کمیته ها دعوت به عمل آید.

در ادامه این جلسه بحث هایی حول برنامه های گذشته و مواردی در محور انتقاد و پیشنهاد انجام گرفت .

غائبین در جلسه:

سراسیاب،پرستار،سیزده آبان،شکیب،مینای شمالی،نبی اکرم،تاکسیرانی،آهنگران

دبیر کل کانون جوانان در نامه ای اعلام کرد 
 خوشحالم از این که اعضای کانون جوانان  فوق العاده  با درک و ژرف اندیش هستند .  و تنها  زمان توانست 
ثابت کند چه کسانی مرد عمل و چه کسانی مرد سخن هستند . 


          ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیدم          در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم


     

 

برای دیدن تصاویر بر روی ادامه مطلب تصویر یا اینجا کلیک کنید.  یکشنبه 3 دی‌ماه سال 1391  07:47 ب.ظ  مسئول سایت