????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

X
تبلیغات
زولا
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
فینال مسابقات رباتیک شهر تهران

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛

روز یکشنبه و دوشنبه هفته دوم اسفند ماه مسابقات فینال رباتیک جشنواره شکوفا در منطقه 20 برگزار گردید.

در این مسابقات تمامی مناطق شهر تهران حضور داشتند که منطقه 14 بار دیگر حضور چشمگیری را داشت.

منطقه 14 حدود 120 تیم رباتیک به این مسابقات اعزام کرد که اکثر این تیم ها را اعضای کانون جوانان منطقه 14 تشکیل دادند.


برای دیدن تصاویر به اندازه بزرگتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

در کنار این مسابقات نیز هر منطقه غرفه نیز داشت که غرفه رباتیک منطقه 14 با شکوفایی اعضای کانون جوانان محلات مختلف پر بار بود.

و همچنین جناب آقای تیمرنژاد مدیر کل برنامه ریزی و کنترل عملکرد از غرفه رباتیک منطقه 14 دیدن کردند و از حضور موثر و با شکوه منطقه نیز بسیار ابراز خرسندی کردند.روز دوشنبه بعد از اتمام دور پایانی مسابقات اختتامیه این جشنواره نیز در فرهنگسرای ولا برگزار گردید که با افتخار می گوییم در بین 8 لیگ مسابقات رباتیک منطقه 14 9 مدال کسب کرد وهمچنین محلاتی مانند سراسیاب،جابری،دولاب و ... مقام های نخست را در شهر تهران کسب کردند.

عکس های اختتامیه را به زودی در وبلاگ قرار خواهیم داد. چهارشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1391  10:06 ق.ظ  مسئول سایت