????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
شمسه و کانون جوانان منطقه 14

بار دیگر اعضای کانون جوانان منطقه 14 در عرصه فرهنگ و هنر خوش درخشیدند.

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ؛

روز چهارشنبه مورخ 91/11/25 ساعت 15 اختتامیه جشنواره شمسه منطقه 14 در سالن همایشات شهرداری منطقه 14 برگزار گردید.

بعد از گذران آیتم های مختلف در این اختتامیه نوبت به تقدیر از نفرات برتر رسید که چندین نفر از آنها اعضای کانون جوانان منطقه 14 در رشته های مختلف بودند که به شرح زیر می باشند:

1. آقای سید محسن میرسلیمی دبیر منطقه ای دعا و نیایش جشنواره شمسه

2. آقای احمد استاد حسن معمار در رشته دعا و نیایش

3. خانم دیناروند در رشته دعا و نیایش

4. خانم درویش در رشته کاریکاتور

5. خانم رجبی در رشته دعا و نیایش

6. خانم جز سیاره در رشته دعا و نیایش

7. خانم اصلاحی در رشته دعا و نیایش

8. گروه سرود کانون جوانان 

به امید موفقیت روز

  افزون اعضای کانون جوانان منطقه 14 در عرصه های مختلف
 پنج‌شنبه 26 بهمن‌ماه سال 1391  11:39 ب.ظ  مسئول سایت