????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر مکتب اسلام، عدالت و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خمینی کبیر و برپایه خون شهیدان انقلاب، شروعی دیگر در تاریخ رقم زد و به جهانیان آموخت که حکومت ظلم و جور پایدار نخواهد بود.

22 بهمن روز امت و وحدت میان تمام اندیشه های انقلابی و ناب از جنس تبلور انسان های پاک و مخلص است. اقتدار و اتحاد امت اسلامی و مردم ایران در چنین روزی که گوش دنیا از صدای استکبار جهانی امریکا، انگلیس و مزدورانشان پر شده است با حضور گسترده مردم و جوانان به ثبوت خواهد رسید و سخن نهایی ایشان آزادگی و ندای حمایت از مظلومان جهان خواهد بود و در این راه ذره ای فروگذار نخواهیم بود.

ما جوانان مؤمن و متدین با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه و با امضای این بیانیه همواره اعلام می داریم در جهت شکوفایی هرچه بیشتر این نهال که با خون شهدای کشورمان آبیاری شده است از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چنین روزی که دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته است حمایت می کنیم و راهمان را چون گذشته و با طلب مدد از پروردگار متعال و در زیر پرچم حضرت مهدی موعود(عج) با اطاعت از نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) انتخاب نموده و به حرکت خود ادامه می دهیم و هیچ مانع و بن بستی را بر سر راه خود و کشور نمی بینیم همانطور که رهبر معظم انقلاب اشاره نمودند "راه را باید رفت ...


به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛

روز یکشنبه مورخ 91/11/22  سی و چهارومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در این روز اعضای کانون جوانان منطقه 14 در میدان فردوسی حضور پرشور  پیدا کردند.

در این گردهمایی شهرداری منطقه 14 چندین غرفه داشت که در پایان شهردار منطقه 14 به همراه معاونانشان از این غرفه ها دیدن کردند و با اعضای کانون جوانان منطقه 14 گفت و گوی کوتاهی به عمل آوردند.

برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. یکشنبه 22 بهمن‌ماه سال 1391  07:42 ب.ظ  مسئول سایت