????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
جلسه مدیر اداره سلامت با چارت منطقه ای کانون جوانان (صنوبرها)

 

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ؛

روز یکشنبه مورخ 15/11/1391 ساعت 15 جلسه دوره ای کانون جوانان منطقه در سالن جلسات شهرداری منطقه 14 برگزار شد.

رئیس جلسه آقای سید مرتضی محمودی

دبیر جلسه آقای سید محسن میرسلیمی

حاضرین در جلسه  مدیران نواحی،دبیران و معاونین اجرایی کانون جوانان منطقه 14

دستور جلسه مسابقات والیبال جام عفاف و همایش بزرگ صنوبرها 

این جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید و با صحبت های آقای میرسلیمی ادامه یافت

آقای میرسلیمی درباره نوحه برگزاری مسابقات و مکانو زمان رگزاری توضیح دادند

در این جلسه پس از مقدمه ای از صحبت ها که توسط آقای محمودی صورت گرفت تمامی حضار به معرفی خود پرداختند و بعد از آن آقای محمودی به نوضیح درباره دو آیتم بسیار مهم در این همایش توضیح دادند.

یک تعریف کار گروه های جدید که به شرح زیر می باشد:

1.       کارگروه نقد و تحلیل

2.        کارگروه هنر تعالی

3.       کارگروه فکر و اندیشه جوان

4.       کارگروه نخبگان جوان

ومورد دوم مسابقات کتابخوانی 

برای دریافت ریز مباحث و گفتو گو ها در این جلسه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

  چهارشنبه 11 بهمن‌ماه سال 1391  10:24 ب.ظ  مسئول سایت