????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
کارگاه کاریکاتور

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛

روز دوشنبه مورخ 91/11/2 ساعت 15 کارگاه آموزش کاریکاتور با حضور چشم گیر اعضای کانون جوانان محلات منطقه 14 در سالن همایشات مرکز فرهنگی رفاه برگزار گردید.

 

 

 این کارگاه رایگان یک روزه آموزش کاریکاتور به تدریس خانم حسن پور برگزار گردید.  

 

ایشان درتدریس خود به این نکته که چگونه یک ایده برای طراحی یک کاریکاتور داشته باشیم اشاره کردند،

تمامی اعضای حاضر در این کارگاه ایده های خود را بیان کردند که اکثر این ایده ها با استقبال چشم گیر خانم حسن پور و دیگر حضار مواجه شدند.  

 


در ادامه تمامی شرکت کنندگان به طراحی کاریکاتور پرداختند و در پایان به تمامی کسانی که طراحی خود را ارائه کرده بودند گواهی حضور داده شد.  

  

در پایان نیز اعضای کانون جوانان از آثار خود رو نمایی کردند.  

 

 

 از تمامی کانون جوانان محلات قصرفیروزه، تاکسیرانی، ابوذر، قیام، شکوفه، چهارصددستگاه، جابری، مینای شمالی، دولاب، برای حضور در این کارگاه تشکر به عمل می آید.

 

 

 

  دوشنبه 2 بهمن‌ماه سال 1391  09:45 ب.ظ  مسئول سایت