????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
همایش شمع هشتم
به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛

روز یکشنبه مورخ 91/10/24 ساعت 15 همایش بزرگ شمع هشتم با حضور آقای شیخ سفلی معاون فرهنگی-اجتماعی منطقه 14 شهردار ناحیه 3 آقای بختیاری ، آقای میرسلیمی دبیر کل کانون جوانان منطقه 14 و حدود 130 نفر از اعضای کانون جوانان محلات منطقه 14 در سالن همایشات سرای محله ابوذر برگزار گردید.


این همایش با تلاوت چندی از آیات قرآن مجید و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در این همایش گروه نماهنگ سرای محله ابوذر هنرنمایی کردند و همچنین یکی از فیلم های مستندی که توسط یکی از اعضای کانون جوانان محله ابوذر تهیه شده بود پخش گردید.

در ادامه آقای میرسلیمی دکلمه ای در مدح امام رضا (ع) و مشهد خواندند که با استقبال زیادی روبرو شدند

.

سرود کانون جوانان منطقه 14 نیز بار دیگر در مقابل اعضای کانون جوانان در این همایش اجرا گردید این سرود مورد استقبال آقای شیخ سفلی قرار گرفت . ایشان در این باره فرمودند که این سردود به علت داشتن مضمون بومی و استفاده از پتانسیل های خود کانون جوانان بسیار جای تقدیر و تشکر را دارد.

در این برنامه مسابقه ای بصورت پرسش و پاسخ نیز برگزار گردید.

در پایان نیز پس از تشکر  و معرفی اعضای گروه سرود و رو نمایی از اثر زیبای خانم درویش از اعضای گروه نماهنگ تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 

 


در حاشیه این برنامه عضو گیری دعا و نیایش و همچین پخش کتاب های مسابقه کتاب خانی دعا و نیایش شمسه نیز انجام شد.


محلات حاضر در این همایش

کانون جوانان محله تاکسیرانی : ۱۰ نفر  

کانون جوانان محله ابوذر : ۵۱ نفر  

کانون جوانان محله دولاب : ۶ نفر 

کانون جوانان محله قیام : ۱۰ نفر  

کانون جوانان محله شیوا : ۵ نفر 

کانون جوانان محله شاهین : ۳ نفر 

کانون جوانان محله صد دستگاه : ۲ نفر 

کانون جوانان محله آهنگ غربی ک: ۲ نفر 

کانون جوانان محله شکوفه : ۲ نفر 

کانون جوانان محله آهنگران : ۱۳ نفر 

کانون جوانان محله نبی اکرم : ۱ نفر 

کانون جوانان محله پرستار : ۱ نفر 

کانون جوانان محله جابری :۵   نفر 

کانون جوانان محله مینای جنوبی : ۱ نفر 

کانون جوانان محله قصر فیروزه : ۳ نفر 

1xyamv2i1rn8ygap90ib.jpg   50z5a96kk98ais0hxcw.jpg    

8la9po5l6bhi8ml5b4v.jpg  p1651hbifw56x1w1sxrs.jpg   

        

    

برای دیدن دیگر عکس ها به ادامه مطلب رجوع کنید.

1xyamv2i1rn8ygap90ib.jpg

 

50z5a96kk98ais0hxcw.jpg


8la9po5l6bhi8ml5b4v.jpg

p1651hbifw56x1w1sxrs.jpg دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1391  04:03 ب.ظ  مسئول سایت