????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
همایش کسب و کار 5 /10 /91

به گزارش از روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14؛

روز سه شنبه مورخ 5/10/91 ساعت 15 همایش و کارگاه راه اندازی کسب و کار با حضور جناب آقای دکتر میر و دکتر همایونی ، مدیر اجتماعی ناحیه 3 ،دبیر شورایاری ،مدیر و مسئول سلامت سرای محله ابوذر و همچنین دبیر کل کانون جوانان منطقه 14 به همراه چارت مرکزی و حضور 140 نفر از اعضای کانون جوانان محلات منطقه 14به میزبانی کانون جوانان سرای محله ابوذر در سالن همایشات این محله برگزار گردید.

 این مراسم با آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.

 در این گردهمایی جناب دکتر میر در رابطه با تغییر دیدگاه ها و چگونگی برقراری ارتباط کاری و همچنین نحوه عمل و عکس العمل افراد در مقابل مواجه شدن با فرصت های زندگی صحبت کردند در این مابین فیلم کوتاهی از عملکرد خود را به نمایش گذاشتند در طول جلسه نیز دقایقی را به پرسش و پاسخ جوانان اختصاص دادند.

 در ادامه این گردهمایی دکتر همایونی نیز با جوانان به گفت و گو و یک نمونه ارزیابی را به عمل آوردند. همچنین دکتر میر به جوانان وعده دادند که افرادی که ایده های خوبی دارند را پشتیبانی کنند.

 در پایان مراسم یک لوح تقدیر به رسم یادبود توسط دبیر شورایاری محله ابوذر به دکتر میر داده شد.

 

                    

                              

 

برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید

 


 

wagqwhdizwe2xtxzda02.jpg

  پنج‌شنبه 7 دی‌ماه سال 1391  02:00 ب.ظ  مسئول سایت