????? ?????? ????? 14 کانون جوانان منطقه ۱۴

photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #6
photo #6
photo #7
اتاق فکر کانون جوانان منطقه 14 تولید فکر و و اندیشه ای نو را کلید می زند اعضا کانون هر .. بار به صورت تخصی بر روی آسیب خواصی در دوره ی جوانی کنفرانس می دهند و برای برگزار سمینارها و همایشات آماده می شوند ...
دفتر کانون جوانان منطقه 14 به همت .. و تلاش اعضای چارت منطقه ای ... طی جلسه دبیرکل منطقه آقای سید محسن میرسلیمی ! به بهره برداری رسید. : این دفتر تجهیز به سیستم و تلفن و با لبعاد مناسب در خدمت اعضا می باشد ...!
جشن و اختتامیه سفره های آسمانی کانون های محلات قیام - ابوذر - پرستار ! شکوفه - سرآسیاب -.................. برای اجرای جشن فوق العاده زحمت کشیدند از افتخارات این جشن می توان به خود کفایی مالی کانون اشاره کرد حتی پذیرایی افطار و شام هم به عهده اعضا بود . معاون اجرایی و پشتیبانی ..
انتصابات جدید کانون جوانان در جلسه مرداد 1392 خانم دیناروند قائم مقام کانون جوانان خانم درویش مدیر کمیته های منطقه آقای مزینانی مدیر نواحی منطقه 14 " ... خانم حسنی مدیر کمیته عفاف و حجاب آقای اجاقی مدیر ناحیه 6 ... خانم قزوینی مدیر ناحیه 5 : خانم صفرآبادی دبیر محله قیام .
تجدید میثاق جوانان با شهدای دفاع مقدس به یاد 2500 شهید منطقه 14 250 نفر از اعضای کانون بر سر مزار شهیدان قطعه 29 رسیدن و پس از غباروبی زیارت عاشورا بر سر سفره افطار دعوت بودند . ...!!
جلسه با قائم مقام شهردار منطقه 14 در این جلسه دوستان قائم مقام منطقه ابراز خرسندی از فعالیت های خوب اعضای کانون جوانان داشتند. در جلسه در خواست هایی از سوی اعضا منطقه 14 به قائم مقام داده شده که همه مورد موافقت قرار گرفت. ... روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14 ...
جلسات پی در پی با مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران در دفتر اداره کل سلامت جناب آقای دکتر مهدی گلمکانی با پیگیری دبیرکل منطقه 14 روابط عمومی کانون جوانان منطقه 14
اخبار مهم کانون جوانان منطقه 14

به نقل از روابط عمومی کانون جوانان منطقه ۱۴ 

۱. کارت های شناسایی اعضای چارت مرکزی محلات صادر شده است و از تمامی محلاتی که به تازگی چارت خود را تغییر داده اند خواستار این است که یک قطعه عکس ۴/۳ و کپی شناسنامه یا کارت ملی خود را به همراه سمت به دفتر کانون جوانان منطقه تا آخر هفته تحویل دهند. 

۲.طی گفت و گو های دبیر کل کانون جوانان منطقه ۱۴ آقای میرسلیمی با روابط عمومی منطقه ۱۴ آقای مومنی قرار است خبرهایی از کانون جوانان منطقه ۱۴ در روزنامه همشهری محله و تلویزیون های شهری منتشر شود. 

۳. روز پنج شنبه work shop نقاشی- طراحی واقع در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ بعدظهر برپا است که سه منطقه با همکاری هم در این برنامه حضور مستقیم دارند که منطقه ۱۴ نیز یکی از آن مناطق می باشد و از تمامی اعضای کانون جوانان منطقه ۱۴ برای شرکت در این work shop دعوت به عمل می آید. 

۴.وبلاگ خبرنگاران جوان کانون جوانان منطقه ۱۴ نیز افتتاح گردید و به زودی آدر این وبلاگ به تمامی محلات و همچنین رمز کاربری برای تمامی روابط عمومی های محلات منطقه ۱۴ داده می شود. دوشنبه 20 آذر‌ماه سال 1391  08:25 ب.ظ  مسئول سایت